Audio Cambridge School TR

Ücretsiz Sözlük Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.1 MB
  • Version 4.3.102
  • Dil İngilizce
  • Firma Mobile Systems
Android işletim sistemi kullanan cihazlarınız için geliştirilmiş olan Audio Cambridge School TR uygulama, yabancı okulda okuyan öğrencilerin ingilizcelerini geliştirmek ve okulda bilmedikleri kelimeleri öğrenmelerine yardımcı olan bir ingilizce sözlük uyg

Android işletim sistemi kullanan cihazlarınız için geliştirilmiş olan Audio Cambridge School TR uygulama, yabancı okulda okuyan öğrencilerin ingilizcelerini geliştirmek ve okulda bilmedikleri kelimeleri öğrenmelerine yardımcı olan bir ingilizce sözlük uygulamasıdır.

Uygulama içerisinde okulda öğrenilen her dersten kelimeleri bulabileceğiniz bu sözlük uygulaması sayesinde okulda öğrenemeyeceğiniz hiç bir ders kalmayacak. Hem ingilizcenizi geliştirecek hem de derslerinizi çok rahat bir şekilde çalışabileceksiniz. 

Hem öğrenme hem de arama olarak kullanabileceğiniz sözlüğü isterseniz derste aklınıza gelen bir kelimeyi aratarak ya da öğrenmek istediğini bir kelimeyi yazarak onun her detayına kadar öğrenebilirsiniz. Ayrıca uygulama içerisindeki sesli anlatımlar ve açıklayıcı sesler ile ingilizcenizi daha da geliştirecek ve ileri götüreceksiniz. 

Daha Fazla Göster
Audio Cambridge School TR indir